Przejdź do treści

Jesteś tutaj

Wokandy

Karty podstawowe

Informujemy, że aplikacja e-Wokanda stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz. Min. Spraw. Nr 5, poz. 22, ze zm.).
 

Data Wydział / Przewodniczący / Sędziowie ławnicy Sygnatura Sala Uwagi
2019-10-17 09:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Michał Pieńkowski
Sędziowie ławnicy: Adam Roman Orłowski, Anna Berkowska
II K 36/19 II Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-17 09:03 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Brzozowska
Sędziowie ławnicy: Barbara Płodziszewska, Zofia Mateusiak
I C 662/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-17 09:03 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Urszula Milkiewicz, Jadwiga Małgorzata Matuszak
I C 586/18 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-17 09:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II Kzw 221/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-17 09:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSR del. do SO Marek Cechowski
III U 745/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-17 09:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 645/19 1 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-10-17 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Wiesław Oryl
Sędziowie ławnicy: Jadwiga Dobkowska-Rutka, Beata Małgorzata Pieniążek
II K 60/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-17 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
Sędziowie ławnicy: Tadeusz Florczyk, Mirosława Listwon
II K 87/17 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-17 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
II K 84/17 V Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-17 10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSR del. do SO Marek Cechowski
III U 717/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-17 10:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSR del. do SO Marek Cechowski
III U 347/19 2 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-10-17 10:40 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSR del. do SO Marek Cechowski
III U 756/19 2 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-10-17 11:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSR del. do SO Marek Cechowski
III U 292/18 2 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-10-17 11:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III P 10/17 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-17 11:29 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Urszula Milkiewicz, Jadwiga Małgorzata Matuszak
I C 629/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-17 11:45 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSR del. do SO Marek Cechowski
III U 364/19 2 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-10-17 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
I Ca 336/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-17 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Brzozowska
Sędziowie ławnicy: Barbara Płodziszewska, Zofia Mateusiak
I C 692/19 VII Gomulickiego 5 Zdjęta z wokandy
2019-10-17 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
I Ca 336/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-17 12:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSR del. do SO Marek Cechowski
III U 461/19 2 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-10-17 12:15 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSR del. do SO Marek Cechowski
III U 575/19 2 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-10-17 12:17 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Urszula Milkiewicz, Jadwiga Małgorzata Matuszak
I C 832/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-17 12:20 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II Ka 295/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-17 12:20 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II Ka 289/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-17 12:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II Ka 320/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-17 12:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSR del. do SO Marek Cechowski
III U 710/19 2 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-10-17 12:40 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II Ka 205/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-17 13:34 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Urszula Milkiewicz, Jadwiga Małgorzata Matuszak
I C 860/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-18 09:02 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Elżbieta Joanna Kuskowska, Jadwiga Małgorzata Matuszak
I C 845/19 VI Gomulickiego 5 Odroczona
2019-10-18 09:02 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Andrzej Jerzy Morawski, Barbara Płodziszewska
I C 722/19 IV Gomulickiego 5 Odroczona
2019-10-18 09:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 313/19 1 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-10-18 09:50 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 494/19 1 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-10-18 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
II Kz 209/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-18 10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 582/19 1 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-10-18 10:20 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 568/19 1 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-10-18 10:32 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Andrzej Jerzy Morawski, Barbara Płodziszewska
I C 122/18 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-18 10:40 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 531/19 1 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-10-18 11:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Elżbieta Joanna Kuskowska, Jadwiga Małgorzata Matuszak
I C 391/18 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-18 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Michał Pieńkowski
II K 61/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-18 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
II Kz 211/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-18 11:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 537/19 1 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-10-18 11:20 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 507/19 1 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-10-18 12:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Andrzej Jerzy Morawski, Barbara Płodziszewska
I C 876/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-18 12:29 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Elżbieta Joanna Kuskowska, Jadwiga Małgorzata Matuszak
I C 529/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-18 13:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Michał Pieńkowski
II Ko 251/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-18 13:06 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
I C 462/18 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-18 13:27 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Andrzej Jerzy Morawski, Barbara Płodziszewska
I C 895/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-21 08:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grzegorz Zabielski
I Ca 321/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-21 09:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II Kz 200/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-21 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
I C 640/16 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-21 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II Ka 348/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-21 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Michał Pieńkowski
Sędziowie ławnicy: SSO Jerzy Pałka, SSO Wiesław Oryl
II Ka 284/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-21 10:10 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II Ka 341/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-21 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
Sędziowie ławnicy: SSO Wiesław Oryl, SSO Michał Pieńkowski
II Ko 198/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-21 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
Sędziowie ławnicy: SSO Ryszard Warda, SSO Magdalena Dąbrowska
II Ko 196/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-21 11:10 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II Kp 407/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-21 12:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Michał Pieńkowski
Sędziowie ławnicy: SSO Jerzy Pałka, SSO Wiesław Oryl
II Ka 319/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-22 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Zofia Boruta, Teresa Deptuła
I C 522/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-22 09:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: Zofia Mateusiak, Barbara Płodziszewska
I C 853/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-22 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Zofia Boruta, Teresa Deptuła
I C 375/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-22 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Wiesław Oryl
Sędziowie ławnicy: SSO Jerzy Pałka, SSO Magdalena Dąbrowska
II Ka 235/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-22 10:20 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Wiesław Oryl
Sędziowie ławnicy: SSO Jerzy Pałka, SSO Magdalena Dąbrowska
II Ka 254/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-22 10:20 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Ka 254/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-22 11:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: Zofia Mateusiak, Barbara Płodziszewska
I C 812/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-22 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
Sędziowie ławnicy: SSO Jerzy Pałka, SSO Ryszard Warda
II Ka 249/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-22 11:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Zofia Boruta, Teresa Deptuła
I C 524/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-22 11:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
Sędziowie ławnicy: SSO Jerzy Pałka, SSO Ryszard Warda
II Ka 271/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-22 11:50 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
Sędziowie ławnicy: SSO Wiesław Oryl, SSO Michał Pieńkowski
II Ka 264/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-22 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: Zofia Mateusiak, Barbara Płodziszewska
I C 470/18 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-22 12:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Zofia Boruta, Teresa Deptuła
I C 551/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-22 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I Co 24/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-22 13:15 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
Sędziowie ławnicy: SSO Magdalena Dąbrowska, SSO Ryszard Warda
II Ka 281/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-22 13:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Zofia Boruta, Teresa Deptuła
I C 97/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-23 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Marcin Korajczyk, SSO Marta Truszkowska
I Ca 276/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-23 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: SSO Monika Brzozowska, SSO Grzegorz Zabielski
I Ca 304/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-23 09:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Marcin Korajczyk, SSO Marta Truszkowska
I Ca 271/19 IV Gomulickiego 5 Zdjęta z wokandy
2019-10-23 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
II Ka 273/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-23 10:10 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
II Ka 340/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-23 10:20 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
II Ka 156/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-23 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Marcin Korajczyk, SSO Marta Truszkowska
I Ca 17/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-23 11:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Marcin Korajczyk, SSO Marta Truszkowska
I Ca 284/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-23 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Marcin Korajczyk, SSO Marta Truszkowska
I Ca 292/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-23 15:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
I Ca 277/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-24 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Stanisław Brodacki, Agnieszka Kowalczyk
I C 54/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-24 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Ka 238/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-24 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II K 47/18 II Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-24 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II K 47/18 II Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-24 10:20 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Ka 248/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-24 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Stanisław Brodacki, Agnieszka Kowalczyk
I C 225/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-24 10:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Ka 285/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-24 10:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Ka 285/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-24 10:40 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Kz 160/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-24 11:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Stanisław Brodacki, Agnieszka Kowalczyk
I C 480/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-24 12:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Stanisław Brodacki, Agnieszka Kowalczyk
I C 507/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-24 14:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
I C 430/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-25 09:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 756/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-25 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
I C 1049/18 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-25 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 736/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-25 11:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 488/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-25 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: Iwona Długoborska
I Ca 331/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-25 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 865/16 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-25 12:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 748/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-25 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 470/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-25 13:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
I C 495/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-28 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 246/18 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-28 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 865/16 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-28 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 511/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-29 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
I C 501/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-29 09:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Bożena Beata Bielska
III U 510/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-29 09:15 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Bożena Beata Bielska
III U 304/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-29 09:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Bożena Beata Bielska
III U 553/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-29 09:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 644/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-29 09:45 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Bożena Beata Bielska
III U 811/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-29 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
I C 539/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-29 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
I C 955/18 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-29 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Ka 287/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-29 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Ka 247/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-29 10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 641/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-29 10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Bożena Beata Bielska
III U 629/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-29 10:10 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Ka 180/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-29 10:10 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Ka 180/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-29 10:15 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 48/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-29 10:20 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Kzw 98/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-29 10:20 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Kzw 160/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-29 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
I C 690/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-29 10:40 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 424/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-29 10:50 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 372/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-29 11:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 639/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-29 11:15 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Bożena Beata Bielska
III U 660/18 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-29 11:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
I C 263/16 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-29 11:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Bożena Beata Bielska
III U 821/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-29 11:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 501/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-29 11:45 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 493/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-29 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
I C 589/18 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-29 12:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II Ka 292/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-29 12:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 362/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-29 12:10 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Ka 345/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-29 12:10 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II Ka 345/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-29 12:15 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 348/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-29 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
I C 765/16 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-29 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
I Ns 182/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-30 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: SSO Monika Brzozowska, SSO Marta Truszkowska
I Ca 288/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-30 09:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II Ka 363/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-30 09:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II Kp 368/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-30 09:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: SSO Monika Brzozowska, SSO Marta Truszkowska
I Ca 298/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-30 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
Sędziowie ławnicy: SSO Wiesław Oryl, SSO Michał Pieńkowski
II Ka 247/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-30 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: SSO Monika Brzozowska, SSO Marta Truszkowska
I Ca 312/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-30 11:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: SSO Monika Brzozowska, SSO Marta Truszkowska
I Ca 300/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-30 13:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grzegorz Zabielski
Sędziowie ławnicy: SSO Tomasz Deptuła, Iwona Długoborska
I Ca 390/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-30 14:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grzegorz Zabielski
Sędziowie ławnicy: SSO Tomasz Deptuła, Iwona Długoborska
I Ca 375/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-30 14:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grzegorz Zabielski
Sędziowie ławnicy: SSO Tomasz Deptuła, Iwona Długoborska
I Ca 391/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-31 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Elżbieta Joanna Kuskowska
I C 611/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-31 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Hanna Jamka, Agnieszka Kowalczyk
I C 514/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-31 09:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 746/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-31 09:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Hanna Jamka, Agnieszka Kowalczyk
I C 630/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-31 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 763/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-31 10:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Hanna Jamka, Agnieszka Kowalczyk
I C 635/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-31 11:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Elżbieta Joanna Kuskowska
I C 628/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-31 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Elżbieta Joanna Kuskowska
I C 362/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-31 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Hanna Jamka, Agnieszka Kowalczyk
I C 672/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-31 12:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 751/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-31 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
I C 816/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-31 13:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 758/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-31 14:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
I C 462/18 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-31 14:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 18/17 VIII Gomulickiego 5 Czynna